Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal
płyty warstwowe Gór-Stal - banner

Zapraszamy na Opolagrę!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Zapraszamy na Opolagrę!
2016-05-24 14:40:50

Już 10-12 czerwca po raz XIII-ty odbędzie się największa regionalna wystawa rolnicza w południowej Polsce – Opolagra, podczas której Gór-Stal zaprezentuje  swoje produkty.  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy! 

Opolagra to uczta dla pasjonatów techniki rolniczej. Mogą oni nie tylko obejrzeć maszyny na stoiskach, ale również testować je na ponad 20 torach. Setka maszyn pracujących w polu tworzy na Opolagrze widowisko o niesłabnącej popularności. 

W 2015 odwiedziło ją 45.000 zwiedzających, którzy podziwiali stoiska ponad 470 wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej okazale. Jak co roku ogromnym zainteresowaniem zwiedzających cieszą się zwłaszcza pokazy maszyn oraz konkursy sprawnościowe. Można wziąć udział w fachowych wykładach i panelach dyskusyjnych. Również w tym roku organizatorzy przygotowali liczne atrakcje - każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Na tak ważnej wystawie nie może zabraknąć gorlickiej firmy, która zaprezentuje swoje płyt warstwowe oraz panele termoizolacyjne termPIR. Płyty warstwowe są powszechnie stosowanym materiałem budowlanym do lekkiej obudowy hal przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych, pawilonów i obiektów handlowych, biurowych, budynków administracyjnych, mroźni, chłodni. Panele termPIR to doskonała izolacja budynków, od fundamentów aż po dach.  

Wystawa na Opolszczyźnie na trwałe wpisała się w kalendarz imprez południowo-zachodniej Polski. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Gór-Stal!