Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Spotkajmy się na targach AGROTECH

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Spotkajmy się na targach AGROTECH
2019-03-04 13:20:51

Zapraszamy na jubileuszową, 25. edycję targów AGROTECH, która odbędzie się od 15 do 17 marca w Kielcach. To jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie wystaw branży rolniczej w Polsce. Co roku imprezę odwiedzają dziesiątki tysięcy rolników.  

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to ćwierć wieku historii i transformacji polskiego rolnictwa. Ekspozycję będzie można zobaczyć w 11 halach. W 2018 roku zgromadziła ona przeszło 700 wystawców z 24 krajów świata. Przypomnijmy, ubiegłoroczną wystawę zobaczyło ponad 70 000 zwiedzających.

Na tak ważnej wystawie nie może zabraknąć gorlickiej firmy, która zaprezentuje swoje płyty warstwowe GORLICKA®  oraz panele termoizolacyjne termPIR®. Płyty warstwowe są powszechnie stosowanym materiałem budowlanym do lekkiej obudowy hal przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych, pawilonów i obiektów handlowych, biurowych, budynków administracyjnych, mroźni, chłodni.  Z kolei płyty termPIR® to doskonała izolacja budynków, od fundamentów aż po dach.

- Gór-Stal stara się wspierać inwestorów budowlanych, również z sektora rolniczego. Prowadzenie tego typu inwestycji dla współczesnego rolnika może być skomplikowanym przedsięwzięciem przede wszystkim z uwagi na większą niż kiedyś skalę produkcji oraz konieczność przestrzegania rygorystycznych wymogów dotyczących m.in. warunków termicznych oraz wilgotnościowych panujących w budynkach inwentarskich. Użyte materiały budowlane i zastosowane technologie mają więc kluczowe znaczenie - mówi Jarosław Wilk, Dyrektor Zarządzający Gór-Stal Sp. z o.o.

Na tegorocznych targach zaprezentujemy między innymi  płytę izolacyjną termPIR® AGRO, która została zaprojektowana przede wszystkim do budynków inwentarskich. Jej użycie oznacza wyraźne oszczędności kosztów ogrzewania oraz chłodzenia, co w rezultacie przekłada się na zwiększenie efektywności produkcji rolnej. Produkt jest to odpowiednio przygotowana płyta poliizocyjanurowa produkowana ze specjalnymi powłokami, przystosowanymi do pracy w specyficznych warunkach sektora rolniczego.​

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Gór-Stal!