Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

NOWE płyty z rdzeniem MAX

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
NOWE płyty z rdzeniem MAX
2020-04-23 10:14:16

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wyzwaniom firma Gór-Stal, jako jeden z nielicznych producentów stworzyła płyty warstwowe z rdzeniem PIR MAX z lambdą 0,019 firmy. To obecnie najlepsze na rynku parametry termoizolacyjne w porównaniu do innych produktów tego typu. 

Normy budowlane obowiązujące od 2021 procentować będą znacznie niższym zużyciem energii oraz komfortem użytkowania. Niższe zużycie energii to także mniejsza ilość emitowanych spalin, a więc czystsze powietrze i spowolnienie efektu cieplarnianego. Zastosowanie płyt z rdzeniem MAX to same korzyści, a mianowicie zyskujemy więcej przestrzeni poprzez cieńsze ściany, które umożliwiają przesunięcie linii zabudowy bliżej do granicy działki, zyskujemy także większą powierzchnię użytkowa wewnątrz hali. Pamiętajmy, iż przy dużych halach każdy dodatkowy centymetr daję dodatkową powierzchnię. Kolejną niewątpliwą zaletą jest doskonała izolacyjność cieplna, a co za tym idzie realne oszczędność energii i kosztów eksploatacji budynku. 

Gór-Stal gotowy na WT 2021
 
WT 2021 to określenie dotyczące nowych wymagań stawianych budynkom, które powstaną od 2021 roku. Zamieszanie wokół tego zagadnienia związane jest przede wszystkim ze znacznym obostrzeniem zaleceń ustawodawcy dotyczących energooszczędności budynków. W związku z tym każdy inwestor planujący budowę będzie musiał wybrać rozwiązania i technologie. Nowe wytyczne będą miały znaczący wpływ na wiele aspektów budowy i wykończenia inwestycji. 
 
SPRAWDŹ!

Zmiany dotyczące współczynnik przenikania ciepła U w ciągu ostatnich lat dla ścian zewnętrznych:
- 2014 rok: współczynnik U spadł z wartości 0,3 W/m2K do 0,25 W/m2K (izolacja zwiększyła swoją grubość o ok. 2 cm)

- 2017 roku: II etap zmian i obniżenie współczynnika U do 0,23 W/m2K

- od 2021 roku współczynnik U nie będzie mógł przekroczyć 0,20 W/m2K
 
Poniżej lista płyt warstwowych z rdzeniem MAX (z lambdą 0,019)
 
- GS insPIRe S MAX
 
- GS insPIRe U MAX
 
- GS insPIRe CH MAX

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym!