Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

AGRO SHOW - największa plenerowa wystawa rolnicza

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
AGRO SHOW - największa plenerowa wystawa rolnicza
2016-08-24 10:48:11

Przed nami osiemnasta edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW, która organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 23-26 września w Bednarach koło Poznania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy! 

AGRO SHOW od lat postrzegane jest przez branżę jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych polskich oraz zagranicznych marek. Podczas 4 dni Wystawy rolnicy przybywający do Bednar będą mieli możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Ponadto będą mogli spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji oraz agencji związanych z branżą rolniczą. Jesteśmy naprawdę dumni z faktu, że przestrzeni lat AGRO SHOW stało się ważną platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Podczas każdej kolejnej edycji wprowadzamy wiele ulepszeń i nowości po to, aby wszyscy zwiedzający mogli znaleźć tutaj coś dla siebie.

AGRO SHOW - NAJWAŻNIEJSZE LICZBY:

- zorganizowana po raz pierwszy w 1999 roku
- co roku wystawia się tu ponad 800 firm, w tym 100 przedsiębiorstw z zagranicy
- w ciągu 4 dni Wystawę odwiedza około 150 tysięcy osób
- co roku rejestrujemy 400 autokarów grup zorganizowanych
- powierzchnia wystawiennicza wynosi ponad 150 tysięcy m2
- cały obszar wystawy przekracza 120 ha.

LOKALIZACJA

Wystawa organizowana jest w miejscowości Bednary w gminie Pobiedziska. To zaledwie 25 km od Poznania. Szybki dojazd dzięki autostradzie A2 i drodze ekspresowej S5.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Gór-Stal przy drodze zwiedzania nr 2,  sektor C, w hali wystawowej - numer stanowiska 34. 

Źródło: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych

 

 

ustawienia ciasteczek