Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Mamy Certyfikat FM Approvals!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Mamy Certyfikat FM Approvals!
2024-07-02 11:37:05

Z radością informujemy, że firma Gór-Stal uzyskała prestiżowy certyfikat FM Approvals dla swoich płyt izolacyjnych termPIR® Pro-F! Jest to ogromne osiągnięcie, które potwierdza najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. To wielki powód do dumy, że dołączyliśmy do elitarnego grona autoryzowanych producentów w najwyższym standardzie wykonania!

Co to jest certyfikat FM Approvals?

FM Approvals to globalnie uznawana organizacja, która zajmuje się testowaniem i certyfikacją produktów pod kątem ich zgodności z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa i wydajności. Otrzymanie tego certyfikatu oznacza, że produkt przeszedł serię skomplikowanych testów i spełnia najwyższe standardy w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz wytrzymałości mechanicznej.

Co to oznacza dla firmy Gór-Stal?

Uzyskanie certyfikatu FM Approvals dla płyt izolacyjnych termPIR® Pro-F jest dowodem na to, że firma Gór-Stal produkuje materiały budowlane o najwyższej jakości, które spełniają surowe wymagania bezpieczeństwa. Dla naszych klientów oznacza to:

  1. Zaufanie i bezpieczeństwo: Korzystając z naszych produktów, mogą mieć pewność, że spełniają one najwyższe normy bezpieczeństwa.
  2. Wysoka jakość: Certyfikat FM Approvals to gwarancja, że nasze płyty izolacyjne są trwałe, efektywne i niezawodne.
  3. Prestiż i uznanie: Posiadanie tego certyfikatu stawia nas w czołówce producentów materiałów izolacyjnych na rynku międzynarodowym.

Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia i zobowiązujemy się do dalszego dostarczania produktów najwyższej jakości, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort wszystkim naszym klientom. Chcielibyśmy także dodać, że otrzymaliśmy certyfikat przy pierwszej próbie badawczej, czyli nasze produkty są na światowym poziomie! Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Idziemy po więcej…

ustawienia ciasteczek