Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Gór-Stal na prestiżowych targach BAU

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Gór-Stal na prestiżowych targach BAU
2019-01-07 12:39:21

Gór-Stal, producent płyt warstwowych oraz paneli termoizolacyjnych zaprezentuje swoje produkty podczas międzynarodowych targów BAU, które odbędą się od 14 do 19 stycznia w Monachium. BAU to największe światowe spotkanie przedstawicieli branży budowlanej. Tu spotykają się architekci, wykonawcy, użytkownicy a przed wszystkim producenci materiałów i systemów budowlanych. 

Międzynarodowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU w Monachium zaliczają się do najbardziej popularnych wydarzeń branży architektonicznej oraz budowlanej w skali światowej.
 
Najbliższa edycja zapowiada się rekordowo również dla polskich wystawców. Po raz pierwszy ich liczba znacznie przekroczy 40, a łączna powierzchnia wystawiennicza stoisk z Polski wyniesie blisko 2500 m2. W tym roku  w roli debiutanta wystąpi firma Gór-Stal, największy polski producent płyt warstwowych GORLICKA oraz paneli termoizolacyjnych termPIR.
 
- Gór-Stal już od 2003 roku dostarcza płyty warstwowe oraz płyty izolacyjne na ściany, dachy, chłodnie i mroźnie dla setek obiektów w Polsce i Europie. Od początku swojej działalności skupiamy się na produkcji i sprzedaży wyrobów najwyższej jakości o doskonałych parametrach termoizolacyjnych, mechanicznych i ognioodpornych. Ogromną zaletą naszych produktów jest to, iż są one łatwe w montażu oraz trwałe w użytkowaniu - podkreśla Jarosław Wilk, Dyrektor Zarządzający Gór-Stal Sp. z o.o.
 
BAU wciąż przyciągają więcej chętnych wystawców niż wynosi dostępność przestrzeni wystawienniczej. Dzięki tym halom z pewnością pobite zostaną rekordy ostatniej edycji, w której udział wzięło 2120 wystawców z 45 krajów, a odwiedziło je ponad 250 tysięcy gości z całego świata. Targi BAU to największe światowe spotkanie przedstawicieli branży budowlanej. Tu spotykają się architekci, wykonawcy, użytkownicy a przed wszystkim producenci materiałów i systemów budowlanych. Wśród nich nie zabraknie wytwórców szkła, okien i drzwi, ceramiki budowlanej, chemii, betonu, stali, drewna, dachów, izolacji, inteligentnych systemów dla budynków i wielu innych technologii. 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy w hali B0, numer stanowiska 206!
 

 

ustawienia ciasteczek