Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Płyty Gorlicka z WEŁNĄ – NOWOŚĆ 2019!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Płyty Gorlicka z WEŁNĄ – NOWOŚĆ 2019!
2019-06-03 09:37:21

Firma Gór-Stal wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów rozszerza asortyment produktów o płyty warstwowe z rdzeniem z wełny skalnej, które wkrótce będą dostępne w sprzedaży.

Gorlicka fabryka dzięki uruchomieniu nowoczesnej linii do produkcji może zaoferować płytę warstwową ścienną oraz chłodniczą z rdzeniem z wełny skalnej, która charakteryzuje się pełną kompatybilnością zamka i profilacji z płytą ścienną z rdzeniem poliuretanowym typu PIR.

Nowe płyty:
- GORLICKA® S GS- MW (zamek standardowym)
- GORLICKA® U GS- MW (zamek ukryty)
- GORLICKA® CH GS- MW  (płyta chłodnicza)
dzięki swoim właściwościom -  przede wszystkim wysokim parametrom ogniowym, można będzie stosować do budowy obiektów o zaostrzonych wymaganiach w zakresie odporności ogniowej.  Płyty sprawdzą się także jako dobra izolacyjność akustyczna. Tego typu produkty stosowane są do wykonywania ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych na konstrukcji szkieletowej.  Montaż płyt można wykonać zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Dedykowane są do zakładów przemysłu spożywczego i przetwórstwa mięsnego, hal magazynowych, produkcyjnych, salonów samochodowych, obiektów przemysłowych, biurowych i socjalnych.