Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Płyty z WEŁNĄ – NOWOŚĆ!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Płyty  z WEŁNĄ – NOWOŚĆ!
2019-06-03 09:37:21

Firma Gór-Stal wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów rozszerza asortyment produktów o płyty warstwowe z rdzeniem z wełny skalnej, które wkrótce będą dostępne w sprzedaży.

Gorlicka fabryka dzięki uruchomieniu nowoczesnej linii do produkcji może zaoferować płytę warstwową ścienną oraz chłodniczą z rdzeniem z wełny skalnej, która charakteryzuje się pełną kompatybilnością zamka i profilacji z płytą ścienną z rdzeniem poliuretanowym typu PIR.

Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny dzięki to  przede wszystkim wysokie parametry ogniowe.  Zastosować je można do budowy obiektów o zaostrzonych wymaganiach w zakresie odporności ogniowej.  Płyty sprawdzą się także jako dobra izolacyjność akustyczna. Tego typu produkty stosowane są do wykonywania ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych na konstrukcji szkieletowej.  Montaż płyt można wykonać zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Dedykowane są do zakładów przemysłu spożywczego i przetwórstwa mięsnego, hal magazynowych, produkcyjnych, salonów samochodowych, obiektów przemysłowych, biurowych i socjalnych.

 

ustawienia ciasteczek