Gór-Stal to lider w produkcji płyt warstwowych oraz płyt izolacyjnych, a fabryki w Gorlicach i Bochni zatrudniają ponad 200 pracowników. Wspólnym mianownikiem naszych produktów jest jeden element - JAKOŚĆ. I to właśnie jakość wyznacza kierunek naszych działań. Rozwój, nieustanne badania to priorytet w Gór-Stal. Wszystko po to, aby dostarczać produkty o najwyższych parametrach, bez względu na warunki atmosferyczne. 

Nasze realizacje znajdują się w obiektach przemysłowych, budynkach mieszkalnych, ale też w chłodniach, mroźniach czy pomieszczeniach inwentarskich. Energooszczędność, ekologia, niskie koszty, szybkość i łatwość montażu - te wszystkie cechy sprawiają, że płyty płyty warstwowe to idealny materiał do budowy. 

Nasze linie produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie i ciągle się rozwijamy. Nie jest nam obojętna kondycja naszego środowiska , dlatego kładziemy  ogromny nacisk na jego ochronę. Wkrótce planujemy uruchomić produkcje płyt wykonanych z recyklingu butelek PET. W trosce o dobro i przyszłość planety. Naszej planety. Gór-Stal!