Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Gór-Stal na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Gór-Stal na  Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH
2016-03-29 09:00:30

62,5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 64 330 zwiedzających i 700 wystawców z 17 krajów - tak w dużym skrócie można podsumować 22. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, na których Gór-Stal zaprezentował swoje produkty.

Przez trzy dni targowe hale przeżywały prawdziwe oblężenie rolników. Alejkami w halach trudno było się płynnie poruszać. Stoiska cieszyły się wielkim zainteresowaniem, wystawcom zadawano konkretne, fachowe pytania. Nie po raz pierwszy AGROTECH udowodnił, że jest imprezą łączącą całe pokolenia rolników.

Na targach byli obecni wystawcy z Niemiec, Austrii, Włoch, Danii, Słowenii, Ukrainy, Francji, Czech, Holandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, USA, Białorusi, Węgier, Łotwy, Słowacji oraz Polski zaprezentowali kilkadziesiąt nowoczesnych maszyn – ciągników, kombajnów, opryskiwaczy, agregatów uprawowych i wielu innych urządzeń i maszyn przydatnych we współczesnym gospodarstwie. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się Górstalowska płyta izolacyjna termPIR AGRO, która została zaprojektowana przede wszystkim do budynków inwentarskich. Jej użycie oznacza wyraźne oszczędności kosztów ogrzewania oraz chłodzenia, co w rezultacie przekłada się na zwiększenie efektywności produkcji rolnej. Produkt termPIR AGRO jest to odpowiednio przygotowana płyta poliizocyjanurowa produkowana ze specjalnymi powłokami, przystosowanymi do pracy w specyficznych warunkach sektora rolniczego.​