Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Płyty chłodnicze

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

 

Chłodnie i mroźnie to obiekty o specyficznym mikroklimacie, przeznaczone do przechowywania i przerabiania produktów spożywczych oraz innych wyrobów specjalnego przeznaczenia (np. z branży chemiczno-farmaceutycznej). Utrzymanie właściwej temperatury wewnętrznej to najważniejszy cel, jaki przyświeca projektantom tego typu obiektów. Pożądany efekt możemy osiągnąć, sięgając po rozwiązania firmy Gór-Stal – płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym (poliizocyjanurowym) z grupy insPIRe oraz płyty izolacyjne.

Płyty chłodnicze to specjalny rodzaj płyt warstwowych przeznaczony do budowy chłodni i mroźni. Można z nich wznosić obiekty wolnostojące oraz wykonywać komory chłodnicze lub mroźnie wewnątrz istniejących budynków.

Innowacyjność, energooszczędność, ekologia

Firma Gór-Stal działa kompleksowo, a nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w przypadku sufitów, ścian i posadzek. Zastosowanie naszych produktów w izolacji mroźni i chłodni sprawia, że obiekty te cechują się najwyższymi walorami użytkowymi, bez względu na temperaturę panującą na zewnątrz. Poznaj innowacyjne rozwiązania od firmy Gór-Stal już dziś! Produkujemy panele termoizolacyjne oraz płyty warstwowe spełniające wymogi energooszczędności i ekologii. Więcej szczegółów poniżej.

Gór Stal
Płyty chłodnicze
Wybierz interesujący Cię element budynku z rysunku powyżej, a poniżej wyświetlą się rozwiązania Gór-Stal
Wybierz interesujący Cię element budynku z rysunku powyżej, a poniżej wyświetlą się rozwiązania Gór-Stal