Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Gór-Stal gościem specjalnym podczas dnia branży budowlanej

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Gór-Stal gościem specjalnym podczas dnia branży budowlanej
2022-04-27 12:29:31

Przedstawiciele firmy Gór-Stal zostali zaproszeni w charakterze gości specjalnych na event pt.: Dzień Branży Budowlanej otrzymując w ten sposób możliwość zaprezentowania swoich produktów. Wydarzenie zostało  zorganizowane przez Członków BNI Sandecja w Nowym Sączu.  

BNI Sandecja, to grupa przedsiębiorców zrzeszonych razem aby rozwijać swój biznes dzięki rekomendacjom. Do regularnych eventów organizowanych przez Członków BNI Sandecja trzeba  dodać Dzień Branży Budowlanej.  

Prelekcję w imieniu firmy Gór-Stal mieli Mariusz Gomułka, Kierownik Działu Certyfikacji oraz Jarosław Wilk, Dyrektor Zarządzający. Wsparciem dla Nich oraz specjalistą, który także odpowiadał na pytania gości był konstruktor Grzegorz Pejko.            

Spotkanie odbyło się w towarzystwie innych zaproszonych gości z branży budowlanej z regionu Nowego Sącza i okolic. Była to również okazja, aby zobaczyć jak Członkowie grupy dają sobie rekomendacje, jakie zasady obowiązują w BNI oraz wreszcie jak BNI SANDECJA zmienia sposób, w jaki „robi się” biznes - współpracując razem, a nie koniecznie konkurując.

Uczestnicy  spotkania w Hotelu Ibis, byli pod wielkim wrażeniem, w jaki sposób współpracują ze sobą przedsiębiorcy z Nowego Sącza i okolic, a Dominika Górska, Prezes Grupy BNI SANDECJA - serdecznie zaprasza do odwiedzenia grupy przedsiębiorców, którzy są otwarci na poszerzanie kontaktów biznesowych oraz do wspólnej współpracy.