Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Pokazujemy, jak fachowo ocieplić dach

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Pokazujemy, jak fachowo ocieplić dach
2018-02-06 20:21:59

Firma Gór-Stal® zorganizowała szkolenie z zakresu prawidłowego montażu płyt termPIR® w tzw. systemie nakrokwiowym oraz podkrokwiowy. Pamiętajmy, że przez źle zaizolowany i ocieplony dach może uciekać od 10 do aż 25% ciepła.

Górstalowskie płyty termPIR® są jednym z najefektywniejszych materiałów izolacyjnych dostępnych na rynku budowlanym. Pianka poliuretanowa (PIR) ze względu na niską wartość współczynnika izolacyjności cieplnej oraz niewielki ciężar objętościowy i wysoką wytrzymałość na ściskanie znalazła zastosowanie, jako część składowa systemu izolacji dachów. - Nie raz nasze płyty warstwowe GORLICKA® oraz izolacyjne termPIR® udowodniły, że sprawują się nienagannie w ekstremalnych warunkach atmosferycznych i biologicznych. Dążymy do doskonałości i stajemy się coraz lepsi, by spełniać coraz to większe wymagania naszych klientów, dlatego też jesteśmy godnym zaufania producentem - podkreśla Jarosław Wilk, dyrektor zarządzający Gór-Stal Sp. z o.o.

Przeprowadzone szkolenie miało na celu zaprezentować, w jaki sposób krok po kroku poprawnie wykonać izolację dachu skośnego. Przedstawione metody są sposobem na praktycznie całkowite wyeliminowanie mostków termicznych w konstrukcjach dachów. Ma to absolutnie podstawowe znaczenie, tak z punktu widzenia energooszczędności, jak i sprawnego, wieloletniego użytkowania dachu. 

Jeśli jesteście ciekawi jak powinien wyglądać dach prawidłowo ocieplony za pomocą płyt termPIR®? Już wkrótce będziecie mogli się o tym przekonać. Na naszym kanale YouTube oraz stronie www.termpir.eu ukaże się film instruktażowy. 

Dołącz już dziś do grona naszych zadowolonych klientów!