Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Gór-Stal na prestiżowych targach w Brukseli

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Gór-Stal na prestiżowych targach w Brukseli
2018-02-06 20:42:07

Polski producentów płyt warstwowych GORLICKA® oraz płyt izolacyjnych termPIR® zaprezentuje swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz – BATIBOUW 2018, które odbędą się w Brukseli od 22 lutego do 04 marca 2018 r.

BATIBOUW 2018 to aktualnie najważniejsze miejsce spotkań europejskiej branży budowlanej. Z roku na rok grono uczestników powiększa się o firmy z całej Europy. Na ogromnej powierzchni swoją ofertę prezentują co roku setki firm z branży budowlanej, co daje możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi i dotarcia do potencjalnych partnerów biznesowych. W tak ważnym wydarzeniu nie zabraknie gorlickiej firmy Gór-Stal.

- Od początku swojej działalności skupiamy się na produkcji i sprzedaży wyrobów najwyższej jakości, o doskonałych parametrach termoizolacyjnych, mechanicznych i ognioodpornych. Dążymy do doskonałości i stajemy się coraz lepsi, by spełniać coraz to większe wymagania naszych klientów, dlatego też jesteśmy godnym zaufania producentem - mówi Jarosław Wilk, dyrektor zarządzający Gór-Stal Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy!