Producent płyt warstwowych i płyty obornickiej – Gór-Stal

Gór-Stal zaprezentuje swoje produkty w Kijowie

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Gór-Stal zaprezentuje swoje produkty w Kijowie
2018-03-07 08:28:38

Trwa gorący okres targowy w kalendarzu imprez budowlanych. Już 20 marca rozpoczynają się Międzynarodowe Targi INTERBUILDEXPO 2018 w Kijowie, gdzie zaprezentujemy produkty firmy Gór-Stal.

Międzynarodowe Targi INTERBUILDEXPO to największa i najważniejsza impreza targowo-wystawiennicza branży budowlanej na Ukrainie (od 1994 do 2008 roku pod nazwą Budownictwo i Architektura, od 2009 roku jako wystawa InterBudExpo, a od 2014 roku pod nową nazwą InterBuildExpo). Od ponad 20 lat targi cieszą się rosnącym zainteresowaniem wystawców z całego świata.

Obecnie targi odbywają się w trzech pawilonach o łącznej powierzchni ponad 80 tysięcy metrów kwadratowych. Poza tematyką związaną z materiałami i maszynami budowlanymi obejmują jeszcze wiele innych sektorów związanych z budownictwem, architekturą, wykończeniem wnętrz, itd. W targach udział bierze około 780 wystawców z kilkunastu krajów i odwiedza je średnio prawie 30 tysięcy osób, w większości przedstawicieli biznesu ukraińskiego i międzynarodowego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy!