W skrócie dlaczego warto budować tego typu hale:

- Gwarancja bezpieczeństwa -  wykonane według obowiązujących norm

- Trwałość i solidność - wykonane z materiałów najlepszej jakości, certyfikowanych materiałów

- Wielofunkcyjność - możliwe do zaadaptowania przez praktycznie każdą branżę

- Łatwość montażu - proste do wykończenia i zagospodarowania (można użyć do tego produktów ogólnodostępnych na rynku (drzwi, okna, bramy itp.)

- Rozsądne cenowo - najlepsze rozwiązanie - bez żadnych ukrytych kosztów konstrukcje i płyty warstwowe są kompletne, tzn. cena zawiera wszystkie elementy niezbędne do jej montażu (śruby, łączniki, stężenia, rygle umożliwiające montaż okładzin ścian i dachu hali) oraz projekt techniczny.

Hale konstrukcji stalowej z płyty warstwowej to coraz bardziej popularne rozwiązanie wykorzystywane w przemyśle, w nowoczesnych halach magazynowych, sportowych, ale również w obiektach do przetwarzania żywności. Ich rosnąca  popularność nie wzięła się znikąd, a zwolenników ich budowy wciąż przybywa. Jest wiele  zalet, o których pisaliśmy już wyżej. Pozytywne opinie na ich temat zachęcają do ich budowy coraz więcej inwestorów, którzy decydują się na rezygnację ze klasycznych metod budowania, na rzecz nowoczesnych hali ze stali.

Inwestuj mądrze – proste rozwiązania z płyt warstwowych

Budowa z płyt warstwowych, która jak się okazuje bije na głowę tradycyjne rozwiązania betonowe, czy murowane, głównie ze względu na nieograniczone możliwości, szybkość i łatwość prowadzonych prac. Dla współczesnych inwestorów najważniejszy jest czas budowy i ta zaleta w znacznej mierze przewyższa klasyczne rozwiązania murowane. Przedsiębiorcy są coraz bardziej niecierpliwi dlatego hale modułowe są dla nich najtańszym, najszybszym i najprostszym rozwiązaniem.  Tego typu inwestycje można zrealizować od 5 do 8 tygodni, przy czym budowa hali murowanej trwa nawet kilka miesięcy. Inwestycja w płyt warwowych jest tak estetyczna pod względem wizualnym. Dla porównania wato nawet zestawić ze sobą oba rodzaje hal i zobaczyć, która jest bardziej atrakcyjna.

Warto pamiętać, że projekt i budowę hali stalowej należy zlecić doświadczonym fachowcom i ekipie budowlanej, którzy kierują się profesjonalizmem i precyzją przy wznoszeniu hal. Wtedy mamy gwarancje najwyższej jakości.   

Postaw na szybkość i wytrzymałość

Jeśli chodzi o różnice w wytrzymałości, czy trwałości inwestycji z płyt warstwowych, a hali murowanej to różnica praktycznie nie istnieje. Przy codziennej eksploatacji w obu przypadkach materiały konstrukcyjne są tak samo odporne, trwałe przez wiele lat użytkowania.