Płyty obornickie poliizocyjanurowe należą do prefabrykowanych systemów lekkiej obudowy. Spełniają wymagania przepisów budowlanych i ochrony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Energooszczędność i ekologia wynikające z ich stosowania to elementy, które wpływają na rozwój technik budowania z płyt.

Innowacyjność

Na rynku jest dostępna szeroka gama nowoczesnych płyt obornickich warstwowych ściennych, dachowych czy chłodniczych z rdzeniem poliizocyjanurowym. Płyty GORLICKA są popularnym materiałem do lekkiej obudowy hal przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych, pawilonów i obiektów handlowych, biurowych, budynków administracyjnych, mroźni czy chłodni. Składają się z dwóch okładzin – z blachy stalowej obustronnie ocynkowanej z organicznym lakierem poliestrowym i samogasnącej pianki PIR. Rdzeń poliizocyjanuronowy płyty GORLICKA ma gęstość 40 ±3 kg/m3.  Pianka z kolei ma bardzo dobre właściwości izolacji termicznej i odporność na wysokie temperatury. Ulega rozkładowi w temperaturze powyżej 300°C, co czyni z niej bardzo skuteczną ochronę przeciwpożarową. Płyty obornickie warstwowe GORLICKA nadają się idealnie do realizacji ambitnych projektów architektonicznych, dzięki szerokiej palecie kolorów i zróżnicowanych kształtach profilowań. Płyty obornickie są produkowane na zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej przy pomocy wykwalifikowanych specjalistów i najwyższej jakości materiałów.

Dlaczego GORLICKA?

Dlaczego warto zdecydować się na płyty GORLICKA? Przede wszystkim dlatego, że ich producent ma ponad 15-letnie doświadczenie na rynku, a jego produkty cieszą się niesłabnącą popularnością. Linia do produkcji płyt GORLICKA jest obecnie jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technicznie w Europie. Produkty GORLICKA cieszą się uznaniem fachowców i słyną w branży z bardzo wysokiej jakości. Poza płytami warstwowymi firma wytwarza także panele termoizolacyjne.